Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów Strona Główna Forum eUrologia.pl - forum urologiczne dla pacjentów
Forum urologiczne dla pacjentów

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ból jądra od klimatyzacji/zimna
Autor Wiadomość
Bezwon 

Wysłany: 2015-09-03, 08:14   Ból jądra od klimatyzacji/zimna

Witam pierwszy raz zdarzył się w czerwcu jak wracaliśmy z zagranicy autem z kumplem cały czas na klimie. On co chwile zatrzymywał się na siku(mocno go też bolały jądra) a u mnie wszytko było ok. Dopiero dzień później pojawił się mocny ból jądra i trwał jakieś trzy dni(nie oddawałem moczu częściej jak zwykle). Kolejny raz w drugiej połowie sierpnia przy tych upałach miałem inwentaryzacje w sklepie i klima chodziła bardzo mocno i pojawił się ból, podobnie kilka dni i ustał. Następnie na wakacjach na Cyprze-kąpiel w morzu(około 25 stopni temperatura wody) a w pokoju klima. Bardzo mocny ból i prawe jądro spuchło, jednak po gorącej kąpieli opuchlizna zeszła a ból przeszedł nad jądro po dwóch dniach praktycznie ustał ale pozostał dyskomfort. Na wakacjach byłem z dziewczyną i podczas seksu miałem problemy z czuciem(tak jak po duzej ilosci alkoholu) i albo dochodziłem po kilkunastu sekundach albo byl problem zeby dojsc w jakikolwiek sposob...Wczesniej nie mialem z tym jakichkolwiek problemow, czy to wszystko moglo byc od zimna?? Czy sa jakies leki bez recepty??

Livestrong 

Wysłany: 2016-12-11, 15:31   Ból jądra po wyziębieniu w klimatyzacji

Wyziębienie może powodować opisane objawy z wyjątkiem powiększenia jądra. Warto zbadać się u urologa. Przed wizytą wskazane wykonanie badania ogólnego moczu i badania PSA.

Odpowiedz do tematu